Užijte si Bulharsko

Bulharsko: first minute dovolená

Bulharsko je jednou ze zemí, které rozhodně láká řadu turistů, a to nejenom z České republiky, ale doslova z celé Evropy. A není se čemu divit, jelikož Bulharsko nabídne kombinaci nádherných pláží, zajímavých lokalit, příjemných služeb a samozřejmě i poměrně nízkých cen zájezdů.

Tedy pokud jsou koupeny včas, a to v takzvaných nabídkách first minute. Ty jsou stejně jako last minute nabídky podobné jednou věcí, a to nižší než ceníkovou cenou, a samozřejmě také datem odjezdu. A u first minute platí, že čím dříve si daný zájezd nakoupíte, tím větší slevu můžete získat. Takže pokud máte jasno o tom, v jakém termínu budete mít dovolenou, jsou first minute zájezdy do Bulharska ideální možností, kam vyrazit.

First minute nabídky ubytování

Bulharsko je samozřejmě nádherné v tom, že dokáže plně uspokojit každého klienta. V nabídce jsou jak levnější tříhvězdičkové hotely, tak i ty, které se pyšní hned pěti hvězdami. A i do nich lze výhodné first minute nabídky najít. Samozřejmě výběr hotelu, stejně jako lokality je čistě v režii každého.

Lze zvolit ta nejoblíbenější místa, jako jsou Zlaté písky nebo Sluneční pobřeží, či klidnější lokality jako Kiten nebo Lozenec. Zde se však naopak mnohem lépe nasaje tradiční bulharská atmosféra, jelikož menší lokality nejsou tolik přecpané turisty. A nutno říci, že z hlediska cen jsou first minute nabídky do menších oblastí mnohem levnější.

Finanční náklady first minute zájezdu do Bulharska

First minute rezervace do Bulharska končí na takových to plážích

First minute rezervace do Bulharska končí na takových to plážích

Bulharsko má však co nabídnout nejenom s ohledem na své pláže, hotely a nádherné moře. Země je plná nádherné přírody včetně rezervací, ale také řadou historických památek. Samozřejmě ne každý má rád aktivní dovolenou, ale v každé lokalitě se určitě najde místo, kam se vyrazit podívat. A pokud by to vše mělo být spojeno s co nejmenším finančním vydáním, je jsou zájezdy first minute tou nejlepší možnou volbou, jak si užít tuto nádhernou zemi za minimální cenu. Jedna z nejlevnějších dovolených v Bulharsku je oblast Burgasu.

Bulharsko: first minute dovolená
5 (100%), 1
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku