Užijte si Bulharsko

Kranevo

Přímořské městečko Kranevo se nachází v severní části Černomořského pobřeží, které se nachází necelých 30 kilometrů severně od Varny, 4 km od známého letoviska Zlaté Písky a 3 km jižně od hotelového letoviska Albena. Další podrobnosti o poloze Kraneva naleznete dole na mapě.

Kranevo pláž

Bulharské letovisko Kranevo má dlouhou a širokou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře, která navazuje na pláž letoviska Albena, kam se můžete dostat i při pomalé pěší romantické procházce. Na okraji pláže – směrem na Albenu se nachází i nudistická pláž, je to určitě nejkrásnější pláž v této oblasti a je doporučována jako Kranevská MUST SEE.

Teplota moře Kranevo

Teploty moře se pohybují v průměru od 20°C v červnu až k 24°C v červenci a srpnu a následně opět k hranici 21°C v září a od října je voda na koupání opět příliš studená. Další podrobnosti o teplotě moře v Bulharsku pro Vás připravujeme…

Albena je jen kilometr od Kraneva

Albena je jen kilometr od Kraneva

Dovolená Kranevo

Turistická vybavenost a služby se tu rok od roku vylepšují a dokáží nabídnout větší výběr ve všech směrech. Při zakoupení zájezdu do Kraneva lze strávit dovolenou buď odpočinkem či sportovními aktivitami.

Pokud budete mít štěstí na právě probíhající svátky v Bulharsku, zažijete i trochu místní kultury. Dále pak je tu i možnost navštívit řadu místních podniků, barů s diskotékami, restauracemi a obchodníky. Na tomto místě Vás na dovolené velmi mile překvapí i ceny jídel a nápojů v restauracích.

Přírodní rezervace Batova

Pakliže máte rádi dobrodružství a cestování za přírodou, tak mezi Kranevem a Albenou se rozprostírá chráněná rezervace – Batova, kde rostou vzácné stromy (především listnaté) a chráněné rostliny. Nejedná se o nijak velký let, je přibližně 2 x 2 kilometry velký a proto se dá snadno projít procházkou a spojit ji s návštěvou sousední Albeny. Proto hurá letadlem do Bulharska.

Aktuální počasí Kranevo

[forecast location=“Bulgaria“ caption=“Online předpověď na 7 dní“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“date(‚m/d/Y‘)“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“7″ iconset=“Incredible“ class=“css_table_class“ cache=“false“ width=“100%“]

Mapa Kranevo

Kranevo
5 (100%), 1
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku