Užijte si Bulharsko

Odlety do Bulharska

Z pražského letiště se létá do dvou míst na bulharské mapě – do hlavního města Sofie ve vnitrozemí a do pobřežního Burgasu. Samostatnou letenku s odletem z letiště v Brně či Ostravě bohužel není možno zakoupit. Jedinou možností jak se z těchto měst dopravit do Bulharska je zakoupení zájezdu (Dovolena.cz, Invia.cz). Nemálo z nich nabízí zájezdy s odletem z Brna či Ostravy.

Bulgaria Air

Do Sofie létá celoročně společnost Bulgaria Air, vlajková loď v aeroliniích celého Bulharska. Své počátky datují do roku 2002 a do roku 2008 přepravili více než milion pasažérů. Nemusíte se tedy s nimi na palubě ničeho bát. V ekonomické třídě vyjde jedno sedadlo v přepočtu přibližně na 6.100 Kč a samotný let z Prahy vám zabere 1 hodinu a 50 minut.

V letní sezoně je do Bulharska možný odlet z Brna

V letní sezoně je do Bulharska možný odlet z Brna

Travel Service

V letní sezóně vás do Burgasu přepraví také společnost Smartwings. Jedná se o obchodní značku společnosti Travel Service a.s. se základnou v Praze. Travel Service jsou leadrem v oblasti charterových letů nejen u nás, ale například také na Slovensku nebo v Maďarsku. Letadlem do Bulharska

Na našem trhu působí více než 15 let, tudíž i u nich jste v opravdu dobrých rukou. Za dvě hodiny a pět minut letu zaplatíte přibližně 2.200 Kč.

Samozřejmě, tyto dvě společnosti nejsou jediné, které vás mohou přepravit, další jsou například LOT Polish Airlines či Turkish Airlines.

Odlety do Bulharska
5 (100%), 1
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku