Užijte si Bulharsko

Odlety z Brna

V případě, že se chystáte do Burgasu a jeho okolí a nechce se vám z Moravy až do Prahy, nezoufejte. Je zde podobná situace jako na letišti v Ostravě.

Společnost Smartwings, lépe řečeno Travel Service a.s. vypravuje z Brna několik přímých letů v týdnu. Let trvá pouze necelé dvě hodiny a cena je opravdu příznivá – ovšem, můžete se přesvědčit sami.

Na palubách letadel jsou podávány teplá jídla spolu se servisem studených (sprite, kola, džusy, vína, piva apod.) a poté teplých nápojů (káva, čaj). Na palubách letadle Boeing 737 – 800 není k dispozici žádný entertainment systém či film, ale při nástupu si můžete alespoň vzít denní tisk dle vlastního výběru.

Letadlem do Bulharska

  • Délka letu z Brna do Burgasu je 1 hodina a 50 minut.
  • Délka letu z Burgasu do Brna je 2 hodiny.

———————-

  • Odlety z Brna do Burgasu odlétají zpravidla ve dvou časových slotech – buď v 12:20 či hůře v 05:20.
  • Odlety z Burgasu do Brna odlétají zpravidla ve třech časových slotech – buď v 20:25 nebo v 7:55 nebo v 14:55

Časy jsou přibližné a nejsou pravidlem!

Pouze letenka

Přepravit vás přímým letem může také Bulgaria Air, nicméně zde očekávejte pouze několik letů v měsíci (velmi často pouze 1 až 2 lety za měsíc). V případě přestupu v Praze je možná výhodnější se do hlavního města dopravit po vlastní ose – vyjde to levněji a také to nejspíše nebude trvat tak dlouho, když uvážíte všechny odbavení, čekání na další let apod.

Pokračovat na odlety do Bulharska

Odlety z Brna
4.5 (90%), 2
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku