Užijte si Bulharsko

Odlety z Ostravy do Bulharska

Z Ostravy do Burgasu létají jak pravidelné, tak charterové lety. Díky tomu si můžete vybrat ze sedmi letů v týdnu buď v brzkých ranních hodinách, čímž pádem si můžete užít zbytek dne na pláži, nebo v pozdních večerních hodinách, kdy si po letu příjemně odpočinete na hotelovém pokoji.

Travel Service

Spojení jako u všech našich letišť zajišťuje společnost Travel Service se svými letadly na střední vzdálenost – Boeingy 737 – 800, kterých má rozsáhlou flotilu.

V letní sezóně jsou některé lety operovány s mezipřistáním v Brně. Pokud se tomuto nepříjemnému zdržení chcete vyhnout informujte se u CK či Cestovní agentury u které jste zájezd zakoupili.

Boeing 737 společnosti Travel Service

Boeing 737 společnosti Travel Service

Pravidlem ovšem je, že CK či Cestovní agentura má pronajatou jen sedačkovou kapacitu a routing je ponechán zcela na letecké společnosti – možné mezipřistání v Brně tedy nelze příliš ovlivnit.

Letadlem do Bulharska:

  • Délka letu z Ostravy do Burgasu je 1 hodina a 55 minut.
  • Délka letu z Burgasu do Ostravy je 2 hodiny.

———————–

  • Odlety z Ostravy do Burgasu odlétají zpravidla ve třech časových slotech – buď v 16:30 nebo 03:20 nebo 09:35.
  • Odlety z Burgasu do Ostravy odlétají zpravidla ve třech časových slotech – buď v 21:05 nebo v 7:55 nebo v 14:55.

Tyto časy ovšem nejsou pravidlem, ale obvyklým standardem.

Pravidelné lety

Bohužel do hlavního města Sofie zde nenaleznete přímé spojení. Nejrychlejší let trvá přibližně 6 hodin přes Prahu a Vídeň, další časově náročnější nicméně finančně výhodnější možností jsou lety přes Prahu a Varšavu. Nicméně i zde stojí za zvážení, zda komfort v letadle nevykompenzuje nepohodlí při přestupech a čekání a není tedy výhodnější do Prahy či Vídně dojet po vlastní ose.

Odlety z Ostravy do Bulharska
5 (100%), 1
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku