Užijte si Bulharsko

Pláže Slunečné pobřeží

Pokud vás zajímá, jaké jsou v lokalitě Slunečné pobřeží pláže, potom si můžete být jisti, že jsou jedním z nejzajímavějších a největších, jaké jsou v celém Bulharsku, A právě to je jeden z těch důvodů, proč je celá tato lokalita natolik oblíbená a vyhledávaná u celé řady turistů. Ačkoliv jiná střediska mají často větší počet menších pláží, Slunečné pobřeží má pouze jednu pláž. Ale ta je skutečně extrémně dlouhá, a také široká. Konkrétně je dlouhá 8 kilometrů – kdy se táhne až k dalšímu středisku Nessebar, a její šířka dosahuje v některých místech až 200 metrů.

Samozřejmě po celé její délce najdeme také celou řadu hotelů, které zde poskytují komfort v podobě lehátek a slunečníků, popřípadě barů s jídlem i pitím. Základem samotné pláže je však písek, a to v tomto případě velmi jemný. Velkým plus, a to především pro rodiny s dětmi, je také pozvolný vstup do vody, a to téměř na všech úsecích daných pláží.

Na různých místech je však možno využívat řadu různých možností, jak se ještě více zabavit. Lze si půjčit třeba šlapadla nebo vodní skútr, nebo se nechat táhnout za motorovým člunem. Poměrně zajímavým unikátem je však také několik tobogánů, které Slunečné pobřeží pláže nabídnou.

O písek zde opravdu není nouze

O písek zde opravdu není nouze

Modré vlajky na plážích?

A aby bylo možné představit si jejich skutečnou krásu, je určitě důležité zmínit, že řada úseků se zde pyšní velmi prestižní modrou vlajkou. Právě tato vlajka je celosvětově uznávané osvědčení pro ty pláže, které skutečně vyhovují jak z hlediska služeb, tak i čistoty a celkového komfortu.

Lze tak říci, že v případě pláže s modrou vlajkou lze čekat opravdu jenom to nejlepší. A Slunečné pobřeží pláže, tedy ta hlavní pláž skutečně taková je. Mimo to se přímo podél ní táhne velmi příjemná plážová promenáda, kde se nacházejí různé obchůdky, restaurace, ale i pouliční umělci, nebo prodejci. A ty lze zde potkat nejenom přes den, ale také večer.

Pláže Slunečné pobřeží
5 (100%), 1
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku