Užijte si Bulharsko

Primorsko

Pokud bychom měli vytvořit seznam nejoblíbenějších oblastí v Bulharsku, na jeho samotném vrcholu bude zcela určitě Primorsko. Tato oblast je totiž nejoblíbenější pro české turisty. To se samozřejmě podepisuje nejenom na jejich počtu, ale i na tom, že řada místních již lehce češtinu ovládá, a tak není problémem se s nimi domluvit.

Čeština se však promítá i do dalších oblastí, jako je místní informační centrum v naší zemi, nebo i restaurace, kde narazíte na jídelní lístek v naší řeči. To tak může být pro mnoho lidí ideální volbou, jelikož ne každý oplývá cizí řečí.

Pokračovat na surfování ve Varvaře

Základní informace o oblasti Primorsko

Samozřejmě celá lokalita Primorsko zaujme i jinak, a to hlavně nádherným mořem a rozsáhlými plážemi s nádherným pískem. Některé z nich mají pozvolný vstup do vody, a tak jsou ideální i pro rodiny s menšími dětmi. Ty si však mohou užít zábavu nejenom v mnoha hotelech od tří do pěti hvězdiček, ale i v aquaparku, který je součástí tohoto letoviska.

Mimo to však Primorsko nabídne také celou řadu aktivit, a to jak z hlediska sportu, tak i z hlediska nočního života. Je zde dostatek zmíněných restaurací, ale i obchodů, trhů nebo barů. Na své si v nejstarší části města přijdou i milovníci historických staveb. Počasí v Primorsku je jedno z nejkrásnějších.

Lehátka vyzívají k natáhnutí

Lehátka vyzívají k natáhnutí

Přírodní oblasti

Lokalita však rozhodně zaujme i milovníky přírody, a to hlavně díky dvěma chráněným přírodním rezervacím. Jedna v lokalitě Primorsko nese název Perla, a její součástí jsou nádherné písečné duny s exotickými rostlinami.

Ta druhá se nachází u ústí zdejší řeky Ropotamo. Vše samozřejmě dotvářejí i příjemné plážové promenády, a také hotely, které se samozřejmě výrazným způsobem modernizují, a řada z nich nejenom prošla rekonstrukcí, ale také vyhovují nabídkou služeb, kdy málokteré nevyhovují zažitému evropskému standardu. To vše tak nabídne lokalita Primorsko, do které je ideální samozřejmě cestovat leteckou dopravou, která trvá maximálně 2 hodiny.

Primorsko
5 (100%), 2
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku