Užijte si Bulharsko

Sinemorec

Bulharské letovisko Sinemorec leží na samém jihu bulharského pobřeží. Kdybychom měli napsat základní charakteristiku Sinemorce jistě by to byla příroda! Ta je tu doslova na každém kroku, jelikož vesnička Sinemorec je obklopena přírodní rezervací zvanou Strandža. 

Kdybyste se odtud chtěli vydat na výlet do Turecka museli byste oklikou, jelikož směrem dolů po pobřeží nevede přes vesničku Rezovo do Turecka silnice. Ráz vesničky není zničen turistickým ruchem a to je hlavní důvod proč se vydat na dovolenou právě sem – klid a prázdné pláže.

Pláž Veleka u Sinemorce

Pláž Veleka u Sinemorce

Dovolená Sinemorec

Čtyři pláže, které zde naleznete se jmenují Veleka (největší pláž), Butamiata (patří k hotelu Bella Vista), Lipite (nudistická pláž) a Listi (vzdálená několik kilometrů od Sinemorce).

Pokud byste se sem vydali na vlastní pěst, můžete si vybrat z celkem 25 hotelů (výběr na booking.com), ceny začínají na 280 Kč na osobu za noc. V současné době (24. květen) není tato oblast v nabídce zájezdů ani invia.cz ani dovolena.cz.

Teplota moře – červenec a srpen

Na vrcholu sezóny v měsících červenci a srpnu jsou teploty moře až 26°C. V květnu a červnu, kdy teplota vody pozvolna stoupá – dosahují průměrné teploty 23°C. V září a ještě na počátku října je voda stále na koupání s příjemnými 24°C. Nicméně v zimním období je zde mrazivých 7°C.

Mapa Bulharska

Aktuální počasí Sinemorec

[forecast location=“Bulgaria“ caption=“Předpověď počasí“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“date(‚m/d/Y‘)“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ class=“css_table_class“ cache=“false“ width=“100%“]

Mapa Sinemorec

Sinemorec
4.3 (86.67%), 3
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku