Užijte si Bulharsko

Záplavy a povodně aktuálně

Aktuální situace v Bulharsku ohledně záplav a povodní se již stabilizovala a předpověď na následující týden je slunečná. Povodně ze čtvrtka, které si vyžádali několik lidských životů zasáhla především severní část země – okolí hlavního města Sofie (ležící ve vnitrozemí) a lehce také oblast kolem výletního města Varna.

Dovolená a povodně aktuálně

Okolí tohoto oblíbeného letoviska je jediné, kde lze očekávat drobné nepříjemnosti s dopravou a místní infrastrukturou. Žádný z českých turistů v Bulharsku ovšem dosud nenahlásil na bulharském velvyslanectví žádné vážnější komplikace.

Ostatní bulharská přímořská letoviska jako je Slunečné pobřežíKranevo či Sinemorec hlásí krásné počasí s předpovědí kolem 28°C. Obavy z problémů na Vaši dovolené tak mít nemusíte. Situace je v současné chvíli již stabilizovaná i ve vnitrozemské části Bulharska.

Aktuální počasí a povodně?

[forecast location=“Bulgaria“ caption=“Online předpověď“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“date(‚m/d/Y‘)“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“7″ iconset=“Incredible“ class=“css_table_class“ cache=“true“ width=“100%“]

Záplavy a povodně aktuálně
5 (100%), 1
Tajné nabídky zájezdů do Bulharska
Vše o Bulharsku